Hakkımızda

Tekstil Sektöründe 50 Yılı Aşkın Tecrübe


1968 yılında İstanbul Sultanhamam ’da değerli kurucumuz Osman Açık tarafından temelleri atılan firmamız 1991 yılında şirketleşmiş ve 1995 yılında örme kumaş Üretimine geçmiştir. Kaliteli makine parkuruyla erkek, kadın ve çocuk hazır giyimine yönelik olarak örme kumaş imalatı yapmaktadır. Şirketimiz sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ülkemizin saygın markalarının tedarikçisi konumuna gelmiştir.

Fazilet Tekstil örme kumaş imalatında,modern üretim hattını,kaliteli hammadde ve titiz bir işçilikle birleştirerek müşterilerine sorunsuz bir hizmet sunmayı amaç edinmiştir.50 yılı aşkın süredir ilkeli ticaretiyle saygın bir yer edinen firmamız , işletme öncelikli yapısıyla deneyimlerini ve ilkelerini yönetimde yeni nesillere aktararak dünya standartlarında üretimi ve yüksek Pazar payını hedeflemektedir.

Misyonumuz

Kaliteli makine parkuruyla erkek,kadın ve çocuk hazır giyimine yönelik olarak örme kumaş imalatı yapmaktadır. Şirketimiz, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek ülkemizin saygın markalarının tedarikçisi konumuna gelmiştir

Vizyonumuz

50 yılı aşkın süredir ilkeli ticaretiyle saygın bir yer edinen firmamız tecrübeli çalışanları, son teknoloji makina ve ekipmanlarıyla müşteri memnuniyetini daimi kılmayı amaçlamaktadır.

Çözüm Ortaklarımız